Studio Vanda: Domů Obchodní podmínky

Obchodní podmínky - poštovné - zrušení objednávky

OBCHODNÍ PODMÍNKY - STUDIO VANDA

Ceny

Poštovné

Zrušení objednávky

Ceny

Ceny jsou platné dle aktuálního ceníku na stránkách e-shopu v době objednávky. Ceny uvedené v eshopu www.studiovanda.cz jsou ceny konečné včetně DPH. V případě probíhající  cenové akce, je poskytnutí slevy podmíněno dodržením podmínek uvedených ve slevovém kuponu a zadáním správného kódu ze slevového kuponu do okénka objednávky "Poznámka" před stisknutím tlačítka "Potvrzení objednávky".

Vyhrazujeme si právo měnit ceny bez předchozího upozornění.

Objednávka-potvrzení objednávky

Odesláním objednávky vybraného zboží je tato objednávka považována za závaznou a zákazník tímto potvrzuje souhlas s obchodními podmínkami e-shopu www.studiovanda.cz. Každá odeslaná objednávka bude potvrzena e-mailem příp. telefonicky.

Zrušení objednávky ze strany kupujícího

Pokud chce kupující od objednávky odstoupit, musí tak učinit nejpozději do 12.00 hod. v den odeslání objednávky (popř. do 9.00 hod. dne následujícího - pokud byla objednávka odeslána po této hodině). 
Pokud kupující nezruší objednávku do této doby a zboží bude odesláno, ale kupujícím odmítnuto a řádně nepřevzato, je kupující povinen uhradit provozovateli e-shopu www.studiovanda.cz náklady spojené s manipulací a poštovným vynaloženým na dopravu zboží tam i zpět a to paušálně ve výši 100 Kč.

Zrušení objednávky ze strany prodávajícího

Vyhrazujeme si právo zrušit objednávku v následujících případech:
- v případě výrazné změny ceny zboží
- v případě nedostupnosti nebo ukončení výroby zboží 

Pokud takový případ nastane, budeme Vás kontaktovat e-mailem nebo telefonicky a domluvíme se na dalším postupu. Jestliže jste již zboží zaplatili bankovním převodem, budou peníze převedeny zpět na Váš účet.

Možnosti platby

Dobírkou v hotovosti při převzetí zboží - platba hotově při doručení zboží přepravní službou nebo Českou poštou. Zboží zaplatíte řidiči dopravní služby nebo na poště. 

Osobní odběr - v hotovosti při převzetí zboží na adrese STUDIA VANDA.
Faktura vystavená na základě kupní smlouvy mezi prodávajícím a kupujícím slouží zároveň i jako daňový doklad a dodací list.
V případě, kdy kupující provede úhradu předem a prodávající není schopen v dohodnuté době zajistit dodání vybraného zboží, prodávající neprodleně vrátí plnění zákazníkovi dohodnutým způsobem. Lhůta je závislá na způsobu vrácení (převodem, poštovním převodem).

Dodání zboží

Doba vyřízení objednávky se pohybuje nejpozději do 3 dní od potvrzení objednávky. Doba doručení je ovlivněna dostupností objednaného zboží. Při delší dodací lhůtě bude kupující kontaktován (e-mailem nebo telefonicky). Příjemce je povinen prohlédnout si zásilku, zda nevykazuje zjevné známky poškození. Bude-li zboží nějakým způsobem poškozeno, oznámí tuto skutečnost bez prodlení dodavateli na email Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript nebo tel 776 546 676.

Možnosti dodání - Doprava zboží

Zboží bude dodáno prostřednictvím České pošty jako obchodní balík na Vámi uvedenou adresu.U zakoupeného zboží v eshopu www.studiovanda.cz v hodnotě nad 2.000 Kč dopravné po celé ČR NEÚČTUJEME. Zásilky jsou expedovány Obchodním balíkem Českou poštou. Tato forma zaslání umožňuje kupujícímu i prodávajícímu sledovat, kde se zrovna zásilka nachází. 
Doručení je vždy do 24 hodin od předání zboží přepravci! 
Pokud nebudete na adrese uvedené v objednávce k zastižení, můžete zboží vyzvednout na nejbližší poště. POZOR, doba uložení na poště je max. 7 kalendářních dnů.

Cena poštovného/dopravného:

- při nákupu do 2.500,-Kč vč. DPH: 165,-Kč při zaslání na dobírku  (Česká pošta)
- při  nákupu do 2.500,- vč. DPH a platbě předem: 80,- Kč  (Česká pošta)
- při nákupu nad 2.500,-Kč vč. DPH ............. ZDARMA
- dopravné na Slovensko - pouze platba předem : 450,- Kč

Balné neúčtujeme!

Návody k použití a bezpečnostní pokyny

Součástí zde zakoupeného zboží je vždy návod k použití v českém jazyce (návod k aplikaci v českém jazyce) a bezpečnostní pokyny. V případě, že návod k použití v českém jazyce/bezpečnostní pokyny u zboží nenaleznete okamžitě nás informujte na e-mail   Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Návod k použití/ bezpečností pokyny Vám zdarma ihned zašleme. Pokud nám do 5 dnů tuto skutečnost neoznámíte, považujeme Vaši objednávku za kompletní (včetně dokumentace) a na pozdější reklamace nebude brán zřetel.

Záruční doba

Na dodané zboží poskytujeme záruku 24 měsíců. Záruka se vztahuje pouze na výrobní a materiálové vady. Záruka se nevztahuje na vady vzniklé běžným opotřebením, nesprávným použitím výrobku, nesprávnou manipulací a nesprávným skladováním.

Vrácení zboží

V souladu se zákonem 367/2000 Sb. můžete objednané zboží do 14 dnů od obdržení vrátit na adresu provozovatele e-shopu za následujících podmínek: 
- zboží musí být vráceno v původním a neporušeném obalu spolu s daňovým dokladem (fakturou) 
- zboží nesmí jevit známky opotřebení 
Zboží pošlete na adresu eshopu. Důvod vracení zboží nemusíte sdělovat. Po zkontrolování zboží Vám přijde oznámení, zda bude Vaší žádosti o vrácení vyhověno. V případě přijetí vráceného zboží zpět Vám celou uhrazenou částku (mimo poštovného, pokud bylo účtováno) vrátíme.Všechny náklady spojené s vrácením zboží a peněz hradí kupující.
Před tím, než nám pošlete zboží k reklamaci, nejprve nás informujte na e-mail Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .
V e-mailu uveďte:
a) který výrobek reklamujete a posis problému, který se vyskytl,
b) číslo objednávky, které je zasíláno společně s potvrzením objednávky v informačním e-mailu při objednání zboží. 
Reklamované zboží zasílejte poštou na adresu sídla provozovatele:
Studio Vanda
Sobínská 680/7
161 00 Praha 6 - Ruzyně

Ochrana osobních údajů

Provozovatel e-shopu www.studiovanda.cz prohlašuje, že s osobními údaji uživatelů nakládá v souladu s příslušnými ustanoveními zákona č.101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a o změně některých údajů v platném znění. Informace poskytnuté prostřednictvím objednávkového formuláře, slouží výhradně pro vyřízení objednávky. Nebudou poskytnuty třetím osobám, ani jinak komerčně využity.

 

 

Zboží můžete objednávat i e-mailem shop@studiovanda.cz nebo telefonicky: 777 645 448

Nabídka e-shopu

FUZZY BRUSH - kartáček

Katalog internetových obchodů CZIN.eu